[ درباره ما ]

ما واریان هستیم ...

تلاشی رشک برانگیز برای زیستنی هنرمندانه در گستره بی بدیل آسایش و آرامش. اینجا خانه ماست. جایی که باید بهتر از هر کجای دیگر باشد؛ در شهری که خال رخ هفت کشور است و منطقه‌ای خوش همچون زرگری، با معماری چشم‌نواز و ساختی اصالت‌مندانه. واریان تنها یک هتل مسکونی نیست، بلکه برای عمری زندگی بنا شده است تا دلگرم کند ساکنینش را برای زیر یک سقف بودن، با کوششی هوشمندانه به هوای ادراک آسایشی کامل در روزگاری که سرشار است از تلاطمات خسته کننده.
بعید است در خطه جنوبی ایران نگینی را همچون شیراز بیابید. شهری به غایت ادبی و تاریخی که در میان کوه‌های قامت کشیده از امتداد زاگرس حفاظت شده است. با آب و هوای خرم و دلکش.
بدون شک زرگری، این عقیق یشم شیرازی، با آن هوای دل انگیز و باغات سر به آسمان گذاشته، قطعه‌ای از بهشت است که از سرای بالا نشین آدم هبوط کرده است، تا هرگاه یادمان رفت که بهشتی هست یا نه، نظری بیندازیم و یادآور شویم سرای جاودانه را.
واریان تافته‌ای است جدا بافته در کوچه  پس کوچه‌های زرگری در زمینی با وسعت تقریبی سه هزار متر مربع، در دو بلوک جمعا با زیربنای بیش از پانزده هزار مترمربع که در سال هزار و چهارصد خورشیدی پرده از چهره گشوده و پذیرای مردمان خوب این دیار شد. واریان اگر چه در خیابان قصردشت به عنوان یکی از طولانی‌ترین و راهبردی‌ترین خیابان‌های شیراز قرار دارد، اما به واسطه نزدیکی به تقاطع زرگری، فاصله کوتاهی تا بلوار چمران و کنار گذرهای ساحلی دارد که این موضوع دسترسی به شاهرگ اصلی ارتباطی شیراز را آسان ساخته است. تقاطع عفیف آباد در شرق و تقاطع زرگری در غرب از جمله اصلی ترین نقاط دسترسی و خیابان‌هایی نظیر ستارخان، عفیف آباد و مطهری نیز از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی پیرامون واریان محسوب می‌شوند. بلوک یک این مجتمع شامل 37 واحد دو، سه و چهارخوابه و بلوک دو دارای 13 واحد دو و سه خوابه است.

واریان

بهتر از آنچه که باید

Better than it should be

واریان سبکی متفاوت از زندگی را برایتان نقش می‌زند. در فضایی آکنده از هنر، هوشمندی، آسایش و امنیت که حاصل آن آرامشی است دلنشین. چه در خانه باشید یا در شهر و یا سفری طولانی، در واریان جایی برای دغدغه‌های روزمره شما نیست. زندگی با تمام ایده‌آل‌هایش ادامه خواهد داشت. در این خانه به نیازها و دغدغه‌هایتان از قبل اندیشیده شده و پاسخ‌های حساب شده‌ای ترتیب داده شده است. با داشته‌هایی چون سینمای سه بعدی، مجموعه اسپا، سالن ورزشی، سالن اجتماعات، سوئیت میهمان، فضای بازی کودکان، اتاق اتو، راهرو سلامت بر فراز بام و خدماتی نظیر نگهبانی 24 ساعته، فرانت‌آفیس، خانه‌داری و سیستم یکپارچه مدیریتی.
در نهایت واریان همان چیزی نیست که باید باشد، بلکه فراتر از آن است.

پلان طبقات