خدمات در واریان

  • سیستم مدیریت و اتوماسیون یکپارچه واریان هوشمندانه مدیریت می‌شود؛ به منظور پاسخ‌گویی، ثبت و کنترل وقایع و درخواست‌های روزانه‌ی ساکنین، نیروی پذیرش حرفه‌ای واریان از طریق سیستم اتوماسیون و مدیریت یکپارچه‌ی آنلاین (وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی)، بی‌صبرانه آماده شنیدن درخواست‌های شما در هر لحظه از شبانه روز است. در واریان هیچ درخواستی فراموش نمی‌شود، چرا که در روزگار اعداد صفر و یک از پیشرفته‌ترین سامانه‌های ممکن جهت ارائه‌ی بهترین خدمات بهره برده‌ایم. از این رو سامانه‌ی اداری واریان به خوبی در کنار کارکنان به بهبود عملکرد ایشان کمک می‌کند و ساکنین ارجمند واریان، مدیریت نسل نوین مبتنی بر فناوری های دیجیتال و رایانه ای را لمس می کنند.
  • امنیت دائم و نگهبانی 24 ساعته خانه یعنی امنیت. یعنی با خیال راحت زیستن. و آسوده از اینکه کسانی نگهبان حریم شما هستند. در تمامی ساعات شبانه روز چشمانی بیدار نگاه‌بان نگین زرگری است. امنیت اولین و مهمترین ویژگی واریان است. دوربین‌های مدار بسته IP دار با قابلیت poe ، نیز با دید مناسب در شب و پوشش مانیتورینگ نود درصدی مشاعات، همه چیز را برای نظارت و کنترل کادر نگهبانی فراهم کرده است. امنیت زیربنای واریان است و همه چیز بر آن استوار شده است.
  • خدمات مستمر نظافت و نگهداری فضای سبز نظافت، نگهداری گیاهان گاها کار سخت و زمان بری است. دسترسی مداوم به تکنسین ماهر و کارآزموده‌ی و ارائه‌ی خدمات نظافت و نگهداری فضای سبز بصورت مستمر توسط پرسنل آموزش دیده، مجرب و متعهد از جمله دیگر خدمات واریان است.
  • خدمات نگهداری و تعمیرات دائم؛ لحظه‌ای بخاطر مشکلات فنی نگرانی به خود راه ندهید. چرا که تکنسین‌های متخصص و آماده به کار تاسیسات همیشه و در هر ساعتی از شبانه‌روز در مجموعه حضور دارند و هرگونه عیبی را رفع خواهند نمود. ما به فراتر از خواسته‌ها فکر کرده‌ایم.