زیرساخت های فنی

در واریان خدمات زیرساختی بسیاری را به منظور کاستن دغدغه‌های ساکنین گرد هم آورده‌ایم:

  • مخازن آب و سیستم موتورخانه مرکزی واریان مجهز به تجهیزات سرمایشی (چیلر) و گرمایشی (بویلر) روز دنیا به بهترین شکل طراحی و نصب شده است.
  • دیزل ژنراتور به منظور استفاده در زمان‌هایی که خط برق عمومی غیرفعال است، برای آسودگی ساکنان تعبیه شده است.
  • یکی از تحولات مدرن در پارکینگ‌ها استفاده از تجهیزات دیجیتال برای کنترل و نظارت ورود و خروج است که امروزه نقش انسان در آن‌ها را به حداقل رسانده‌اند. جهت افزایش امنیت و آسودگی عبور و مرور ساکنین و به منظور تردد هوشمند، سریع و بدون دردسر، درب‌های پارکینگ به سیستم کنترل تردد پارکینگ با تکنولوژی RFID مجهز شده است. سامانه مدیریت هوشمند تردد با گروه‌بندی تعریف شده در سامانه، امکان مدیریت ورود و خروج خودروهای ساکنین را فراهم نموده است، به نحوی که این سیستم با شناسایی خودروها در ورودی و خروجی پارکینگ بلافاصله به دیتابیس نرم افزار مراجعه نموده و در صورت وجود اطلاعات خودرو و داشتن مجوز ورود و خروج، فرمان باز شدن درب پارکینگ را صادر می‌کند. دیگر نیازی به کلید یا ریموت نیست؛ سامانه هوشمند درب ورودی با شناسایی و پردازش پلاک خودروی شما، درب ورود را برایتان باز خواهد نمود.یکی از تحولات مدرن در پارکینگ‌ها استفاده از تجهیزات دیجیتال برای کنترل و نظارت ورود و خروج است که امروزه نقش انسان در آن‌ها را به حداقل رسانده‌اند. جهت افزایش امنیت و آسودگی عبور و مرور ساکنین و به منظور تردد هوشمند، سریع و بدون دردسر، درب‌های پارکینگ به سیستم کنترل تردد پارکینگ با تکنولوژی RFID مجهز شده است. سامانه مدیریت هوشمند تردد با گروه‌بندی تعریف شده در سامانه، امکان مدیریت ورود و خروج خودروهای ساکنین را فراهم نموده است، به نحوی که این سیستم با شناسایی خودروها در ورودی و خروجی پارکینگ بلافاصله به دیتابیس نرم افزار مراجعه نموده و در صورت وجود اطلاعات خودرو و داشتن مجوز ورود و خروج، فرمان باز شدن درب پارکینگ را صادر می‌کند. دیگر نیازی به کلید یا ریموت نیست؛ سامانه هوشمند درب ورودی با شناسایی و پردازش پلاک خودروی شما، درب ورود را برایتان باز خواهد نمود.
  • پله‌های فرار به منظور استفاده و کاهش اضطراب در حوادث غیرمنتظره و بحران یکی دیگر از امکاناتی است که در کمتر مجتمعی آن را خواهید یافت. علاوه بر آن سیستم پیشرفته تشخیص و اعلام حریق آدرس‌پذیر که دارای استانداردهای ایمنی جهانی مبتنی بر BS و NFPA است، تکمیل کننده خدمات مقابله با حوادث غیر مترقبه است. اعلام حریق توسط دتکتورهای هوشمند صورت می‌گیرد که بسته به مکان استفاده شده از سه نوع گازی، دودی و حرارتی هستند و به محض رخ‌دادن هرگونه آتش‌سوزی، سامانه¬های هشدار را فعال نموده و به سرعت لابی‌من و ساکنین را با خبر می‌سازد. همچنین اسپرینکلرهای تعبیه شده در سرتاسر مشاعات، در دمای 68 درجه فعال می‌شوند تا از گسترش آتش جلوگیری کنند.